Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Betegség befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Évek óta szedem a lindynettet semmi panaszom nem volt vele. Múlthéten elkaptam valami vírust ami nagyon leterített azóta se vagyok teljesen jól, napokig lázas voltam felkellni se tudtam. Visszagondolva nem sokat ettem ittam a napokban.

Nagyon köhögtem sokszor már mintha erőlködnék úgy illetve az orrfujjásnál is ez volt.

Vasárnap kellett volna az utolsó gyógyszert bevennem,de kedden elkezdtem vérezni. Igazából csak a wc papíron látszott,de azért erősebb volt a pecsételőnél,de nem is olyan mint mikor megjön. Napközben van hogy nincs is semmi.

Arra gondoltam,hogy a betegség alatt nem tudott volna esetleg felszívódni egy gyógyszer?

Más panaszom nincs.

Attól félek hogy ha elmúlik a menstruációm a vérzés megmarad és elutazunk utána egyből. Ma már nem vettem be gyógyszert,hogy akkor jöjjön meg rendesen.

Rhinatiol coldot,tantumverde sprayt és cukrot szedtem illetve orrsprayt meg ittam teát amiben csillagánizs volt.



aug. 1. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolHATja. De ennél többet senki nem tud mondani.
aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
aug. 1. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad a gyógyszert levél közben abbahagyni, akkor sem, ha vérzel! Így most szerintem a következő levél végéig védekezzetek máshogy is. Amúgy a betegség talán befolyásolhatja a gyógyszer hatékonyságát, erről dokit kéne megkérdezni, de biztosan nem annyira, mint az, hogy idő előtt abbahagytad.
aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!