Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ha késik, vagy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha késik, vagy nem a menses, akkor is rettegtek minden hónapban?

Figyelt kérdés

Mármint védekezési módtól függetlenül: bennetek van a para?

Milyen mértékű?


2010. nov. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

nincs!!!

Mert még szűz vagyok :D

És nincs pasim se....

2010. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, én tabit szedek, pontosan és rendeltetésszerűen. Így a terhesség esélye egy ezrelék, vagyis nulla.
2010. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az egy ezrelék az annyi, hogy 100 ezer nőből egy teherbe esik. De szerintem 99%-os, azaz 100-ból 1 legalább de 8 nő teherbe eshet. Volt egy nőismerősöm, ő is teherbe esett:P


No de a kérdésnél maradjunk, szexuális életet élő nők, nem féltek a menses előtt?

2010. nov. 1. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy félek. Mit idegesítsem magam? Nem vagyok én hülye. Akkor félnék ha olyan partnerem lenne akitől nemi betegséget kapok el, de mint mondtam nem vagyok hülye, így ilyen férfivel nem létesítek kapcsolatot, szexuálisat meg főleg nem.
2010. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Tabit szedek rendesen, pontosan, egyáltalán nem rettegek, nem is gondolok a terhességre. Mindig órára pontosan megjön.
2010. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát en parazok ha kesik a menzom !! nem toom miert de hat ez van !!
2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!