Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlóval késleltete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlóval késleltetem a menstruációt, kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

A tabletta leírása:


Hogyan késleltetheti havivérzését?

Ha késleltetni szeretné havivérzését, hagyja ki a tablettamentes időszakot és azonnal kezdje el az új buborékcsomagolásban lévő tabletták szedését. Havivérzését a szükséges ideig, de legkésőbb addig késleltetheti, ameddig az új buborékcsomagolásból már minden tablettát bevett. Ez alatt az idő alatt áttöréses vagy pecsételő vérzés jelentkezhet Önnél. A Lindynette szokásos adagolására a 7 napos tablettamentes időszak után kell visszaállnia.


Én nyaralás miatt késleltettem egy hetet, de most szeretnèm, ha megjönne. Akkor jól értem, hogy abbahagyhatom a gyógyszert levél közben (tehát mondjuk a 7. Szem után)? Kell ilyenkor kiegészítő védekezés?


júl. 29. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nőgyógyász írja a receptet, szerintem kérdezd meg tőle. De én már inkább végig szedném a levelet, semmint bolygassam még jobban. Ha most ezt abbahagyod, akkor a kövi adag lesz kevesebb. Akkor következő hónapban is kell a gumi. Vagy megkezded az új levelet és előbb utóbb belebonyolódsz, hogy hol tartottál. Szóval szedd végig, nem halsz bele egy hónap kimaradásba.
júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól érted, de én is inkább végigszedném az egész új levelet, úgy kevésbé borul a hormonháztartásod
júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a következő hónap nem lesz kevesebb, hiszen új levelet kezdek, nem?
júl. 29. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
És amit megkezdét azért, hogy eltold a menstruációdat kidobod? Te dolgod... Én nem pazarolnék.
júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végig kell szedni a következő levelet. Kérdés hogy megéri-e kihagyni a megvonásos vérzést ha aztán az egész következő levél alatt fennáll a köztes vérzés esélye... Egyébként fogamzásgátló tabletta szedése mellett NINCS menstruáció! Az teljesen más. Megvonásos vérzésről van szó. 😉
júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!