Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 héttel hamarabb jött meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 héttel hamarabb jött meg fogamzásgátló mellett. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom hogy van áttöréses vèrzés fogamzásgàtlónál, de megjött pontosan egy héttel hamarabb. Nem tapasztaltam még ilyet sose. Ezt a gyógyszert én már szedtem évekig, de abbahagytam kb 1 éve. Most megkértem a dokit hogy megint írja fel. Nem sok van, de fájdogál a hasam mindennap, és van egy kevés vérzésem. Nem szedtem be más gyógyszert, nem ment a hasam stb, ami gyengíthette volna a hatást. A menstruációm 3.napján szedtem be a gyógyszert, mert akkorra tudta kiírni a doki és úgy tudtam kiváltani de a tájékoztató írta hogy a mensi 5.napjáig bevehető. Sok stressz az ért az elmúlt időkbe, ugyanis válás közepén vagyok.

Történt már valakivel ilyen? Lehet gyógyszert kellesz váltani vagy ez a fajta dolog normális kb 3 hónapig míg be nem áll a gyógyszer? Most ugyanúgy végig szedem ahogy kell a levelet és ugyanúgy megtartom az 1 hetes szünetet, hátha beáll rendesen. De félek hogy megint meg fog jönni 2 hét múlva, de majd kiderül.



júl. 20. 07:45
 1/2 anonim válasza:
46%

A stressz is felboríthatja a ritmust.

Nekem volt olyan gyógyszer, amitől 2 hetente megjött, 2-3 napig tartó kevesebb vérzéssel. Ugyan úgy fájdogált a hasam majdnem mindig.

Inkább abbahagytam azt a gyógyszert utána már rendbe is jött.

Szerintem nem normális, nem kéne össze-vissza vérezni míg be nem áll!

júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy elkezdtem szedni egy fogamzásgátlót, és végig véreztem egy hónapot (előtte évekkel szedtem egy másikat, ott nem volt ilyen), én nem vártam meg, hogy elmúljon, inkább abbahagytam 1 hónap után. Nem tudom, beszéld meg az orvosoddal, hogy várj e hónapokat...
júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!