Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyermekorvos írhat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekorvos írhat fel esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
A 18at betöltöttem csak még nem jelentkeztem át a körzeti orvoshoz

júl. 8. 08:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
A nőgyógyásznál próbálkozz
júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Írhat . Nekem is irt fel 1x .. kérdezte hogy biztos úgy érzem szükségem van e rá?! Mondtam h igen és felírta
júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2/2vagyok :D mondjuk nkm nem gyerekorvos írta fel kicsit félre olvastam a kérdést . Felnőtt háziorvos volt
júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos nem hinném. Besétálsz a sürgősségire, elmondod mit szeretnél, vagy egy magán nőgyógyászhoz gyorsan.
júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért nincsen nőgyógyászod ha már élsz rendszeres nemi életet? Mert ha lenne kétlem hogy feltettél volt a ilyen kérdést.
júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Magán nőgyógyász se kell, ha kivárod a sort az államiban, ott is felírják. Csak valószínűleg elég bunkók lesznek, ahogy szoktak.
júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előfordul nem értem miért kell rögtön a másikba állni és számon kérni hogy miért nincs ez az amaz? Segítséget kert nem le baszast -_-

Hiába van valakinek nőgyógyásza ha el se lehet őket érni sokszor mert nem rendelnek éppen ! Próbáld meg a körzeti nogyogyaszt ha rendelési idő van vagy ha nincs akkor jelentkezz át a felnőtt orvoshoz ami pár perc alatt meg van és o kitudja írni neked a gyógyszert

júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos nem írhat fel, de van sürgősségi ellátás.
júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Sétáljon be a sürgősségire? Te jó ég.... Nehogy oda menj.


Nőgyógyászati rendelés vagy ügyelet. Illetve ha jól tudom ezt online is fel lehet íratni, nézz utána.

júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

ma 10:59

Nem a sürgősségire, szövegértelmezés! Hanem a nőgyógyászaton "sürgősségi ellátás!

The st szh.r!

júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!