Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem mutatja ki a terhességet a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja lehetett a fogantatás, amennyiben valóban megtörtént, és nem a PCOS vagy IR miatt késik azóta a menstruáció.

Januárban, a menstruáció utolsó (vagy utolsó előtti) napján magasfokú védekezés mellett voltam együtt egy lánnyal (végig óvszerrel csináltuk, melyet leellenőriztem alaposan és nem volt kiszakadva, mindezt megszakítással, hüvelybe nem került ondó, szerintem külsőleg sem érintkezett a lány az ondóval, vérzése is volt közben, utána ki is mosta, a használt óvszerrel nem érintkezhetett).

Többféle tesztet csinált azóta a lány, márciusban, áprilisban és a napokban is mindegyik teljesen negatív lett.

Orvoshoz a napokban megy, de van mitől tartanunk?



máj. 13. 17:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, egyéjszakás volt, egyszer voltunk együtt, ahogy azt leírtam. Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak, többiekkel is egyet értek, hogy már rég el kellett volna menni orvoshoz neki.
máj. 13. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!