Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 6napja késik a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 6napja késik a menstruációm..de nem tudom mi lehet a baj, hiszen védekeztünk gumival..szerintetek? Irány a gyógyszertár terhességi tesztért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a problémám, hogy már 6napja késik a menstruációm. 16 vagyok, barátom 19..ővele vesztettem el a szüzességem úgy 2hónapja. kezdek ideges lenni, hogy mi lehet a baj..igaz mindig késik 1-2 napot de ez a 6már sok :S:S..ma is fájt már pedig a hasam, de semmi nyoma h megjönne :S:S..az a tervem, hogy ha 2nap múlva sem jön meg, veszek tesztet, de nemtudom mi lehet a baj, hiszen védekeztünk gumival..szerintetek? :S:S [egy kétségbeesett 16éves lány :(...]
2009. jan. 5. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
előtte normálisan megvolt vagy máskor is rendszertelen volt?
2009. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eddig álltalában mindig rendszeresen..volt hogy 1-2 napot elcsúszott az igaz, de ez már sok sztem :S
2009. jan. 5. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi lehet a baj,hogy idegesvagy,stresszelsz.Nekemis volt egy ilyen feszült hetem,késett több mint egy hetet.Elmentem tesztet venni,megcsináltam,és rá egy napra megjött a menstruációm.Ha jobbnak látod,szerintem menj el,és vegyél egy tesztet.Ha látod hogy negatív,megnyugszol,és a menstruációd is biztosan megfog jönni.
2009. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen mondjuk a stressz miatt is késhet?
2009. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az is lehet a gond hogy felvagy fázva,a vörösbor és a forróvíz segít nekem 1 hetet késett (ugyanígy 16 vagyok) és segített ;) és ne stresszelj attól rosszabb
2009. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hogy-hogy vörösbor és forróvíz? vörösbort értem h igyak, de a forróvíz? azt is inni? amúgy köszönöm mindenkinek, reggel megcsinálom a tesztet!! szorítsatok értem!! :(
2009. jan. 5. 19:03
 7/13 anonim válasza:
Forróvízben fürdeni, de azé ne legyen annyira meleg....mert nem egeszséges, de nekem ez mindig hatott, amúgy lehet h görcsölsz majd...
2009. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a forró vizes fürdés megvolt..áztattam magam rendesen..nagyon szépen köszönöm a tippet!!..már csak abba reménykedek, hogy mikor felkelek arra ébredek hogy megjött, de ha mégsem ..még ott a teszt :S:S
2009. jan. 5. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziaa! :)

Én is egy 16 éves lány vagyok, és egy hónappal ezelőtt ugyanez volt a bajom... itthon voltam egy hetet betegség miatt, azelőtt kellett volna hogy megjöjjön.... egy hét betegség letelt semmi... és végül 43. napra jött meg... fürödtem én is melegvízben... 2-3 alkalommal...semmi... nekem még a hasam se fájt, csak a mellem feszült, már totálisan beleéltem magam h baj van, állandóan ezen aggódtam, stb.. Persze anyummal megbeszéltem mindent, de ő váltig állította h nem leszek terhes.. :D kedves volt, ő vett nekem tesztet ^^ megcsináltam és kiderült h semmi baba:D elsírtam magam örömömben XD mi is védekeztünk, dehát az esély mindig megvan... ijesztő egy pár nap volt, együtt érzek veled... ja még annyi h én ezekután elmentem nődokihoz, amikor még nem jött meg és ő is mondta h baba nincs, kaptam egy gyógyszert, amit szednem kellett volna másnap reggeltől 10 napig h megjöjjön, és másnap reggelre megjött.. :D remélem Neked sem lesz semmi gond!!!!! szerintem vegyél tesztet, és/vagy menj el nőgyógyászhoz :)

2009. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj inkább most vedd meg a tesztet mert, akkor megnyugszol és másnapra meg is jön :D:D ennyire 1x nincs okod nyugtalankodni nem szakadt el a gumi!!!! (nem csináltátok anélkül reméljük). Lehet hogy felfáztál...
2009. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!