Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek? Mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek? Mit tegyek? Legutóbb nem hagytam gyógyszermentes szünetet a fogamzásgátlóm szedésénél (Yasminelle), szóval már hatodik hete szedem folyamatosan.

Figyelt kérdés
Már csak 3 szem volt tegnap, de a tegnapit elfelejtettem bevenni és most félek. Reggel, kb. 14 órával később bevettem, de nem akarok újabb szünetmentes időszakot tartani. Szerintetek mit tegyek? Teherbe eshetek ha tartok szünetet?
2009. jan. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elkövetkező időszakokban használjatok gumit.
2009. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz szünetet tartani? Akkor is véd a tabletta, és nem érdemes sokáig folyamatosan szedni tönkre teheted a szervezeted.

Mennyi ideje szeded a fogamzásgáltót? Nem hiszem, hogy teherbeesnél, ha nagyon aggódsz használjatok kúpot vagy óvszert.

2009. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en sem ertem, miert nem akarsz szunetet tartani, ha most volt az elso ilyen szunetmentes akkor nem lesz gond, viszont most tarts majd szunetet, de az elfelejtett tabi miatt 7 napig maskent is vedekezz.
2009. jan. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!