Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen alternatív fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatív fogamzásgátló módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Most gyógyszert szedek, de szeretnék valami olyan dologra áttérni amit csak szeretkezéskor kell használni. Kúp, tabletta stb. Hol lehet kapni, mennyire megbízhatóak és kb. mennyibe kerülnek?
2009. jan. 4. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Van hüvelykúp, fogamzásgátló, esemény utáni, pesszárium, óvszer és a természetes módszerek: naptár-módszer, hőmérőzés.

Mindezt beszéld meg a nőgyógyászoddal.

2009. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pharmatex kúpot használok, 2200 Ft 10 darab!ha a használati utasítás elött használod+megszakítás,akkor szinte semmi esélye a terhességnek!ja!És gyógyszertárban kapsz!
2009. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtam egy időben a Pharmatex kúpot is,ami valóban 2200Ft 10db-os kiszerelésben van és sex előtt 10perc:) De most áttértem a hüvelytablettára ami 12db-os és csak 1500Ft. Előfordulhat égő érzés mellékhatásként, de nem vészes:) Remélem tudtam segíteni!
2009. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt minimális égő érzésen elegelöször,de azóta semmi:)
2009. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.femcap.com

www.communio.hu

www.babatervezo.hu

meg van egy computer,a neve Persona, Németo-ból kell rendelni.

2009. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!