Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég óvszerrel védekezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég óvszerrel védekezni? Csak mert én nem akarok fogamzásgátlót se sürgösségi tablettát.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és hogy történhet meg az h kiszakad az óvszer?
2009. jan. 3. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, arra találták ki, hogy elég legyen. Ami pedig tönkre mehet, az tönkre is megy.
2009. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában igen, de készülj fel, hogy az óvszer szakadhat, lejöhet és akkor sürgősségi jön a képbe. Nem gyakran, de előfordul.

A gumi szakadása érdekes jelenség... Akkor szokott olyan lenni, ha rosszul van fent és keményen csináljátok, nem csak "tilitoli" van. :P Azt, hogy rosszul van fent (nem azért, mert rosszul tette fel, hanem mert elcsúszott a nagy mozgásban) onnan lehet észrevenni, hogy ha a pasi hátrahúzza a fitymát (gumi alatt), akkor nem megy teljesen hátra, hanem elég hamar megakad a gumi miatt. Ebben az esetben szegény gumi minden egyes kemény "lökésnél" húzódik és bizony így nem bírja túl sokáig. Ezen kívül ha levegő van alatta, vagy sperma (már elment, de nem cseréltétek), az sem segít neki. Lehet extra erős gumit használni, az talán kevésbé szakad.

A gumi lejövetele nagyon ritka, én csak 1x láttam olyat és fogalmam sincs hogy történt, abban nem tudok segíteni.

2009. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég ,igen.Általában azért szakad ki mert levegő megy alá..vagy hibás gyárilag..annyiszor olvasom itt,hogy kiszakadt a gumi,nekem 3 év alatt egyetlen egyszer sem volt vele problémám.
2009. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A második vagyok és nekem volt 3 szakadásom is, nem hiszem, h mind gyári hiba lett volna. :) A 3. hozzászóló ezek szerint nem dugott még igazán keményen vagy elég sokat ezek szerint... :) A tapasztalatokra ettől függetlenül figyelhettek akkor is, ha az óvatos, érzelmes szexet szeretitek (lánytól függ nálam is), mert hátha akkor is segít.
2009. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az óvszer ha jó minőségű, megfelelően használják, és csak egy 'meneten' át, akkor a legjobb védekezési mód.

A tabletták nagy része (főleg ha fiatal vagy, és még nem állt be a hormonrendszered) nem ritkán meddőséget okozhat, illetve pár év múlva termékenységi problémák léphetnek föl. (Nem egy orvos ismerősöm mondta, aki magánklinikán dolgozik, így nem kap pénzt a gyógyszergyártó cégektől, ha felírja a tablettájukat.)

Egy óvszer, egy 'menet', nem szabad újrahasználni, lemosni stb.

Csak ellenőrzött helyen, pl. dm-ben vedd. A durex nem szakad.

2009. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 3. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1x szakadt ki óvszer (durex classic) valszeg mi voltunk a hibásak...De kétségtelenül a legjobb védekező eszköz és természetesen durex ;)
2009. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 éve szakadásmentesen működik. A megfelelő síkosításra mindig figyelni kell. Ha érzed hogy nem csúszik snnyira, akkor menet közben is meg kell kenni. Ha eléggé csúszik lehet "vadulni" is.
2009. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Nos ez inkább kérdés mint válasz de tökéletesen témába vág. Szóval : Ma lefeküdtem a barátommal, használtunk gumit és hmm hát igen elszakadt. nah lényeg, hogy az elején voltunk, még nem ment el, sőt ha jól rémlik épp bejutni próbált mikor reccsent. Namármost, indokolt szerintetek a sürgősségi tabletta? ( oké lehet ostobán hangzott a kérdés de még soha életembennem fordult ez elő velem, úgyhogy kissé tanácstalan vagyok.)

2009. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!