Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm szedi a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szedi a fogamzásgátlót, de sajnos kemoterápiára jár ez nem csökkenti a gyógyszer hatását?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem függesszétek fel a tablettát, mert a kemó és a tabi együtt eléggé tönkre fogja vágni a máját!


Légy igazi férfi és vegyél fel gumit!


Amúgy kérdezzetek rá a háziorvosnál, de szerintem ő is ezt fogja mondani! (amúgy az lenne a leggázabb, ha tabit szed, kemora jár és még mehet majd kapartatni magát... szerintem ezt ne is akarjátok még elképzelni se...)

2010. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, hogy a kérdésre válaszolva:

NAgy valószínűséggel igen, hisz az antibiotikum is hatással van rá, ugyanúgy mint némely fájdalomcsillapító is...

2010. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Úristen! Ha kemoterápiára kell járnia, nem tökmindegy, mi van a fogamzásgátlóval? Tartsunk már egy fontossági sorrendet! Kívánom neki a legjobbakat, elsősorban felépülést.
2010. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Először is mielőbbi felépülést a párodnak másrészről pedig ennek a megválaszolásához onkológus szakorvos vagy nőgyógyász szakorvos kell, itt nem fogják tudni neked megmondani a pontos választ.
2010. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
valószínű peteérése sincs, mivel a szervezet gyógyilásra használja az energiáit... erre azonban nem lehet alapozni, ilyen esetben meg nem hiszem el, h ép orvos enged neki fogamzásgátlót is szedni... húzz inkább gumit, a barátnőd meg látogassa meg az orvosát...
2010. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

én elhiszem, hogy kamoterápia meg minden, de azért elég fura, hogy a kemoterápia egyik legalapvetőbb részét nem tudod(vagyis a barátnőd nem tudja). kemoterápia alatt kötelező fogamzásgátlót szedni(mondjuk többnyire a mentruációs is elmarad, tehát fogamzóképtelen az illető), mert nem szabad terhességet vállalni. ha mégis terhesség áll fenn, meg kell szakítani, mert súlyosan károsodik a magzat gyakorlatilag minden esetben.

tehát nem, nem csökkenti a hatását. de ezt a kezelést végző orvosnak az elsők között kellett volna elmondania.

2010. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jézusereje... gyógyulást neki, de mi lenne, ha a dokit kérdeznétek?
2010. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem úgy a barátnőm ahogy gondoljátok én is lány vagyok(barátnők vagyunk)Van egy komoly kapcsolata és kérdezte tőlem én meg úgy gondoltam megkérdezem itt hátha valaki tud valamit mondani.
2010. okt. 22. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor eleve TILOS fogamzásgátlót szedni!!! Tudja ezt az orvosa? Hormont tartalmaz és fokozza a torombózis veszélyét.
2010. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kötelező nagyokos! istenem, legalább googlban keress rá! ugyanis mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy ne essen teherbe, ennek legjobb módja a fogamzásgátló. nem érinti a kemoterápiát. a trombózis esélyét növeli, de ez megfelelő profilaxissal elhanyagolható.
2010. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!