Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes tovább szednem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább szednem a fogamzásgátló tablettámat, vagy hagyjam inkább abba?

Figyelt kérdés
Hosszabb kapcsolat után szétmentünk a barátommal, és most nem tudom eldönteni, hogy szedjem ill. ne szedjem tovább? Édesanyámnak az a vménye, hogy szedjem továbbra is ennek ellenére. De én most egyelőre nem óhajtok és nem is tervezek újabb pasit az életembe. Mit tennétek a helyemben?
2009. jan. 2. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nos, ha teljesen biztos vagy benne, hogy egy jo ideig nem leszel senkivel, akkor hagyd abba. Viszont en lehet hogy szednem egy darabig, mert nekem nagyon jol beallitotta a menstruaciomat es azelott nagyon fajt a hasam is es ezt most nem szivesen adnam fel, rengeteg ember csak ezert szedi.
2009. jan. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szedheted tovább, hisz csak jót tesz!
2009. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen a menstruációmat nekem is óramű pontossággal beállította, és bőröm is szebb lett valamivel.

ez elég érv mellette, hogy továbbra is szedjem? ja és igen, a nőgyógyász eredetileg apróbb hormonális cisztáta írta fel.

2009. jan. 2. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szedd tovább.Anno én is abbahagytam a szakitás után,és hónapok kellettek amire beállt a ciklusom. Amikor újra szedni kezdtem akkor más gyógyszert kaptam ami nem vállt be és akkor meg azért kinlódtam jó ideig. Nem kellett volna abbahagynom nekem sem...
2009. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!