Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynette fogamzásgátló-milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynette fogamzásgátló-milyen?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van róla?(erős nagyon stb,)
2008. dec. 31. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Én szedtem de nekem nem volt jó! 3 hónapig szédelegtem tőle!
2008. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
1 kis tabi amit ha lenyelsz nem lesz gyereked 90 százalákban XD
2008. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én már 6 hónapja szedem nekem bevált !! az elején 1-2 hónapig produkáltam mellékhatásokat de aztán már nem volt vele semmi problémám meg az első hónapba barnáztam!! szerintem nagyon jó gyógyszer eddig akárhány ismerősöm ezt szedte mindenkinek bevált :) és nem fogsz tőle szőrösödni sem én hízni sem híztam tőle sajnos :( viszont a mellem egy kicsit nagyobb lett :) szóval csupa pozitív dolog :) sok szerencsét a szedéséhez :)
2009. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hónapja szedem, megvagyok vele elégedve! :) Az elején 1 hónapig én is rosszul éreztem tőle magam, olyan lehangolt voltam, szédültem, néha hányingerem volt...

De szerencsére elmúltak a tünetek! :)

Mellnövekedés szintén volt..:P

2009. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kérdezni szeretnék ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban, bár látom már elég régi kérdés ez. Én 8 napja szedem ezt a gyógyszert, és kérdezni szeretném, hogy ti hány napra rá szeretkeztetek gumi nélkül? Mennyire megbízható a tabletta? Mi a párommal a 7. tabi után szeretkeztünk más védekezés nélkül, és remélem, hogy addigra már elég hatásos volt a tabletta.
2012. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható a tabletta! Úgy emlékszem mi is együtt voltunk kezdés után 1 héttel, nem volt probléma! :)
2012. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!