Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló tabi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló tabi a legjobb, ha zsíros a bőröm?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos megmondja.
2008. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D ez tetszett / az elözö /

A fogamzásgátló szedése , kiválasztása nem kimondottan a bör zsirosságátol függ! Sok más tényezö közrejátszik, elöbb vérvételek, vizsgálat...stb... majd " tényleg az orvos megmondja ".

2008. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én úgy tudom aknés bőrnek a diane 35 és a yadine jót tesz, de nem csak ennek a függvényében irják fel! Az első válaszadó már megmondta a lényeget.
2008. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy a doki írja fel!!! Csak szerettem volna előzetesen tájékozódni. A doki azt mondta, a Diane 35 lenne jó. Utánaolvastam, de rengeteg rosszat olvastam róla. Ezért gondoltam, utánajárok, mik jöhetnek még szóba.

Amúgy nem vagyok aknés, csak PMS tünetként jelentkezik a pattanásosodás. Nem annyira vészes (átlagban 8-12 pati jelenik meg a homlokomon, hajvonalnál), de engem zavar, mert nagyok, gyulladtak és nehezen múlnak el. Ezért gondoltam, hogy olyan bogyó kéne, ami kifejezetten erre való.

Úgy tudom én is beleszólhatok, milyet szeretnék (közepes árkategória, alacsony hormontartalmú), ezért akarok képbe lenni, hogy milyen lehetőségek vannak, kinek hogy váltak be.

2008. dec. 31. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Azzal is tisztában vagyok, hogy nem a bőr zsírosságától függ, hogy melyik a jó! Csak ez nálam egy probléma, amit szeretnék megszüntetni. Lesz vérvétel, UH, rákszűrés is, ezek alapján dönt majd a doki.
2008. dec. 31. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta almát egyek, ha rövidlátó vagyok?
2008. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A rövidlátásra nem az alma hanem a répa ajánlott mint ahogy a fogamzás gátlásra is alkalmas módszer a répa használata viszont a kúra ideje alatt le kell mondani a férfiakról.
2008. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én zsíros-pattanásosra Belarát kaptam.
2008. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy kinek mi válik be...lehet hogy amit most felírt a doki az jó lesz és eltűnnek a pattijaid. De lehet hogy inkább egy bőrgyógyásszal kéne beszélni...
2009. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!