Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemenyutan.hu sürgősségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemenyutan.hu sürgősségi fogamzásgátlás céljából megbízható?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet csak orvos írhat fel és elég kamu szagú az oldal.
2023. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt az oldalt vettem igénybe, amikor bajban voltam pont hétvégén. Befizetés után 1 órán belül hívott is egy orvos, kikérdezett és utána fel is írta nekem a gyógyszert. Szerintem nagyon korrektek.
2023. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vera96 válasza:
Én ma vettem igénybe, mert szükségem volt rá és a háziorvos nem írta fel a szülészet nem írta nem, 3 különböző állami nőgyógyász nem vette fel a telefont, egy magán felvette de csak másnap rendelt volna doki. Így ehhez folyamodtam mert szorított az idő. Hihetetlen jók! Előre kell fizetni, amitől tartottam kicsit, de muszáj volt kockázatni és nem átverés! 20 perc múlva hívott a doki, megkérdezte a szokásos gyógyszert szedek-e allergia stb kérdéseket, kedvesen válaszolt minden kérdésemre és már ott is volt a felhőben a gyógyszer. Mindenkinek ajánlom! Ne várjatok, mert minél később veszed be annál kevésbé hát. 9990 Ft volt a receptírás,8000 a gyógyszer, Escapelle 1.5 mg.
jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!