Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátló szedésénél tapasztalt valaki mellnövekedést?

Figyelt kérdés
Nagy hendikeppel kezdtem el szedni fél éve, és ugyebár az alap fogamzásgátló funkcióján kívül előre örültem neki, hogy na most majd szépen megnő a mellem. de sajnos ilyet nem tapasztaltam. esetleg vki másnak nőtt tőle?
2008. dec. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Igaz hogy férfi vagyok, de egy fogamzásgátlónak nem az a feladata, hogy a melledet növessze, hanem az hogy ne ess teherbe, de nem ad 100%os védelmet. Célszerű a betegtájékoztatón elolvasni, hogy milyen esetleges mellékhatásai vannak, annak amit szedsz.
2008. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%

Én most mercilont szedek de az előző tabi szedésénél keményebb volt a mellem, meg lehet picit mint ha nagyobb lett volna....

mostaninál nincs ilyesmi....

2008. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a milligesttől picit nagyobb lett,meg más lett a tapintása..
2008. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A pasinak üzenem, hogy nem kérek a kioktatásából, állítom, hogy icipicit jobban ismerem a fogamzásgátló tabletta hatásmechanizmusát, mint ő, hacsak nem nőgyógyász szakorvos.

Így azzal is tisztában vagyok, hogy elsődleges feladata a fogamzásgátlás, mint ahogy az a kérdésemben is benne foglaltatik.

A másik, hogy értelemszerűen ennél a kérdésnél nem pasik válaszát várom. De amennyiben neki melle nőtt tőle, érdekes eset lehet a medicina számára.

Kompetens személyek (azaz nők) további válaszait viszont kíváncsian várom. (Jelzem, nem felvilágosulatlan tini vagyok)

2008. dec. 30. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
eloszor is nem ertem a hendikep szot a kerdesedben, mivel az hatrany jelent es akkor milyen hatranyrol beszelsz vagy miert is kezdted el szedni?? A masik meg hogy a mellnovekedes egy lehetseges mellekhatas es meg az uazt a tabit szedo nok kozul sem mindegyiknel jelentkezik, a noverem es en pl uazt szedtuk egy ideig es neki nottek, nekem viszont nem, ez alkat kerdese is. nekem a Belaratol nottek egy kisse anno, de uakkor iszonyatosan fajtak is.
2008. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Okoskodók nagyon szépen kérem kíméljenek.

olyanok válaszát várom, akik konkrétan Milligestet szednek. hozzájuk volt a kérdésem az, hogy ők tapasztaltak e mellnövekedést ettől a szertől.

2008. dec. 30. 22:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, án 7.hónapja szedem, és egyértelmű "mellékhatása" hogy nagyobb lett. És nem csak nekem tűnt fel. Persze én mindennek örülök.:) És ne akadj ki az okoskodókon, mindig lessznek ilyenek, sajnos nemtudsz mit tenni.:( AMígy világ a világ találkozol majd ijenekkel.:( Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket. Én is aztteszem. Megváltoztatni úgyse tudod őket. És őky úgyis mindig beleszólnak a dolgokba...
2008. dec. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapja szedem a milligestet. Titkon én is azt reméltem,hogy a mellem kicsit nagyobb lesz. Sajna nem. Kb a levél felétől érzek kicsi feszülést minden hónapban,de ezt csak én érzem és nem látható:( Nem vagyunk egyformák. Úgy látszik nálunk nem lett ilyen pozitiv mellékhatása a gyógyszernek.....
2008. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia.. 21 eves lany vagyok es most fejeztem be az elso dobozt, en ugy vettem eszre h kicsiit megduzzadtak..es a baratom is megerositette h o is ugy latja nottek a melleim:D
2009. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 6.hónapja szedem a Milligestet, de sehol semmi változás...
2009. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!