Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrű hatását az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrű hatását az antibiotikum csökkenti?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a nődokim azt mondta, hogy semmilyen gyógyszer nincs rá hatással, a tájékoztatójában meg az van hogy ez meg az a fajta gyógyszer csökkenti a hatását és használjak kiegészítő védekezést... Most akkor mivan?
2008. dec. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha jól tudom, ez is hormonalapú, mint a bogyó. Ha igen, akkor befolyásolhatja. Bár nekem nemrégen antibiotikumot kellett szednem, kérdeztem a dokit, hogy mi legyen, és csak annyit mondott, szedjem tovább, nem lesz gond.
2008. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a tájékoztatóban ez van,akkor evidens ,hogy hat rá nem? ugyanolyan hormonális fog.gátlo mint a tabletta csak ezt nem tudod kihányni.
2008. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a különbség a fog.gátló és ez között, hogy ez nem megy át az egész testen, hanem a megfelelő helyen bocsájtja ki a hatását. Ezért kérdeztem hogy most igaz amit a doki mondott vagy a tájékoztatóba bízzak? (Am minden fog.gátló tájékoztatójába ugyanaz van írva szinte... )
2008. dec. 29. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig gyógyszerésztől kérdezek rá vagy megnézem a dobozon: milyen hatóanyag van benne és megnézem hogy a hüvelygyűrű tájékoztatója írja...azt a hatóanyagot ha nem találod nincs gond.
2008. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!