Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem emlékszem h mikor hagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem emlékszem h mikor hagytam abba a gyógyszert menstruáció előtt. Szóval nemtudom mikor kellett vna elkezdeni a következő levelet?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk vasárnap kellett vna, és hétfőn vettem be az baj? Mármint ilyenkor csak csúsztattam egy napot, vagy fogamzásgátlás szempontjából is van jelentősége? Használjunk mellé 1hétig mást is?
2010. okt. 10. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden szemnek és minden napnak van jelentősége.Azért kell rendszeresen és időben szedni,nem viccből!ÍRD fel,hogy mikor hagyod abba és számold ki,hogy mikor telik le a 7 nap és mikor van a 8.,amikor be KELL venni.Ha ehhez kevés vagy,akkor használj gumit.Most is használj egy hétig!
2010. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használjatok mellé mást is.

Ezek a gyógyszerek nem csak úgy hopp, kiürülnek a szervezetből, biztos, hogy ha huzamosabb ideje szeded, akkor hosszabb távon is van valamilyen hatása. Egy nap....hááát, az a biztos, ha használtok akár 1 hónapig mást is.

2010. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!