Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most van a 7napos szünetem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van a 7napos szünetem, már a negyedik napján vagyok és még mindig nem jött meg, pedig 5-6 napig szokott tartani. Ha nem jön meg akkor is kezdjem el szedni a tabletátt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. mindig az 5. napon jött meg a szünetben.

Ha nem jönne meg én nem szedném, hanem visszamennék a dokihoz, lehet neked nem jó az a gyógyszer.

2010. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsö hülyeséget ir!

A betegtájékoztatóban is benne van, hogy a 7. nap után el kell kezdeni a következö csonmagot. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor 21 nap tabletta 7 nap szünet szerint kell szedni addig, amit abba nem akarod végle hagyni, különben nem véd.

Ha nem jön meg a szünet alatt a vérzésed, akkor menj orvoshoz, hogy kideritse az okot.

2010. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak megerősíteném a másodikat, az első egy felelőtlen hülye, akkor is a 7 nap szünet utáni első napon kell szedni, ha nem jön meg....ha az első levél tablettád, akkor aggódni sincs okod, ha nem az első, akkor tesztelj és az eredmény függvényében szedd a tablettát tovább az előírtak szerint (vagyis negatív tesztnél 7 nap szünet utáni nap, pozitív tesztnél nem szedni és orvoshoz fordulni)
2010. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy ilyen kulturáltan hülyézitek a másikat. Az nem fordulna meg a fejemben, hogy ha nem kezdi el szedni, akkor védekezés nélkül szexelne utána. Ha ti is megjártátok volna rossz gyógyszerrel életetekben, akkor lehet nem hülyéznétek.
2010. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyuszika, nem vagy nőgyógyász, ne osztogass felelőtlen tanácsokat, pláne, hogy azt sem tudod, hanyadik levélnél van....mi legalább a betegtájékoztatóra hivatkozunk és több aspektusból vizsgáljuk a kérdést ;)
2010. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2.csomagnál vagyok.állandoan hányingerem volt meg rosszul voltam a lyndinett-töl(ezt szedtem egy honapig)de az orvos lecserélte tri-regolra.
2010. okt. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!