Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most szedtem be a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szedtem be a harmadik levél tabit. Meg is van a menszim. Most kb. meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem törvényszerű, de szeretném tudni, mint gondoltok, esetleg már tapasztalta az ilyesmit.

Az első levél tabletta után 17 napig véreztem. A második levél után 6 napig. Akkor most van esélye, hogy talán még kevesebb ideig? A tapasztaltak írjanak pár gondolatot!

Előre is köszönöm.


2008. jan. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd be fog állni, ha megszokja a szervezeted! Ez van akinél hamarabb, van akinél később történik! Aztán majd óramű pontossággal fog megjönni!
2008. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a 17 nap egy kicsit hosszúnak tünik nekem, ha esetleg megint ilyen hosszu lenne akkor mindenképpen menj vissza a dokihoz mert ez nem jó, ált. a tabletta szedése mellett lerövidül a menstruáció, nekem 3-4 napos szokott lenni de az is előfordult hogy csak 2 volt
2008. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez mindenkinél változó, nekem például már az első levél után is csak 4 napos volt, most meg már 3 szokott lenni általábn. Majd beáll. Azért ha mész felratni a következőt megemlítheted a dokinak a 17 napot, de nem hiszem, hogy baj lenne.
2008. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 17 nap valóban nem "normális" de még nem feltétlen kórós. A tabi mindenképp csökkenti a mensi idejét és erejét is, be fog állni. Ha nem, szólj a dokinak.
2008. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
rosszul válaszoltak az előttem lévők!! ha legelőször szeded, akkor jelentkezik az úgynevezett pecsételő vérzés. ez teljesen normális ne aggódj. nekem 2 hétig tartott...
2008. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!