Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4hónapja szedek fog.gátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4hónapja szedek fog.gátlót, mindig rendesen szedem és mindig rendesen meg is jön, de most 17. én jött meg és barnázok. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
azt olvastam h ha menstruáció közben szexelünk,akkor elhúzódik,de nekem csak néha jön elő ez a barnázás mióta elmúlt,és közben rendesen jön a másik világos folyadék ami mindig szokott,valamelyik nap még egy pici vér is jött,arra gondolok hogy lehet felsérthettük,a mellem is fáj,de az szokott mióta gyógyszert szedek.mennyi az esélye a terhességnek?
2008. dec. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát csajszi. Ha rendesen szeded és nem hánytál nem volt hasmenésed. Akkor biztos nem vagy terhes. De nekem volt egy ismerősöm akinek a szünetmentes napban csak barnázot de nem volt terhes. Nekem is volt olyan hogy az első 2 nap csak barnázás utána rendesen meg jött. A nőgyógyászom azt mondta hogy azt is menstruációnak tekintik ilyenkor...de ha nem vagy biztos benne terhességi teszt.
2008. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nekem rendesen volt menstruációm a múlt héten,és nem hánytam, meg hasmenésem se volt!
2008. dec. 28. 18:01
 3/6 anonim válasza:
Szia!Szerintem menj vissza a dokidhoz,mert tuti nem vagy terhes hanem a gyogyszer csinalja ezt neked.Lehet nem birja a szervezeted ezt a fajtat es megbolygatta a hormonodat.
2008. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
majd maximum sajna pénteken tudnék elmenni,ezek a tünetetek nem utalnak arra h a gyógyszer nem fejti ki a hatását,tehát arra értem h ha tovább is szexelek,meg szexeltem az elmúlt napokba,az okozhat terhességet?
2008. dec. 28. 19:09
 5/6 anonim válasza:
Utolso valaszolo vagyok!Nem ez nem azt jelenti!Kifejti a hatasat csak jol megbolygatta a szervezeted.Tehat nyugodtan szexelhetsz, vedve vagy a gyogyszer altal.
2008. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtatást!Folyton ezt teszem,minden hónapra kitalálok valamit amiért izgulni kell:)
2008. dec. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!