Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évenként kell pihentetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évenként kell pihentetni a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzásgátló tablettát szedek 2,5 éve. Egy tájékoztatóban azt olvastam, hogy a mostani tabletták annyira megbízhatóak, hogy nem is kell egyáltalán abbahagyni a szedését. Igaz lehet ez?
2010. okt. 5. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én triregolt szedek,már 4 éve. Idén abba akartam hagyni egy fél éve h pihentessem a szervezetem,de a 3.hónaptól ujra kezdtem,mert összevissza jött meg a mensim. csak 2 hónapig nem szedtem.
2010. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is tartok tőle, hogyha abbahagyom, akkor összezavarodik a berendezés. De attól is félek, nem lesz-e következménye annak, hogy állandóan szedem.
2010. okt. 5. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy eszembe ne jusson a pihentetés, az csak a régi, magas hormontartalmú készítményeknél volt javasolt. a mostaniaknál már inkább hátrány, ha abbahagyod és újrakezded, arról már nem is beszélve, hogy a szervezetednek sokkal nehezebb leállni róla, aztán visszaállni rá, mint simán feldolgozni továbbra is.
2010. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell pihentetni tudtommal. Legalábbis a nőgyógyászom már szólt volna, hogy akkor álljak le vele egy kicsit.

Ha infóra van szükséged, a következő gyógyszer íratásnál nyugodtan kérdezz rá.

2010. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!