Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit fog csinálni? Augusztusba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog csinálni? Augusztusba voltam nőgyógyásznál, csinált rákszűrést, semmi bajom nem volt. Vérvételen is voltam, ott is minden jó.

Figyelt kérdés

Elszeretnék menni megint a nőgyógyászhoz, hogy felírjon nekem fogamzásgálót. Megvizsgál megint, mit fog csinálni?


18/L


2010. okt. 4. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Megnézegeti a puncidat!

:O)

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál vérvételen is és rákszűrésen is, akkor vszínűleg csak felírja. De miért csináltatott vérvételt?
2010. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megmondod neki, hogy vannak augusztusi leleteid, egyszerűen fel fogja írni.
2010. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm! :)

Vérvételre azért küldött el, mert kicsit sárgásak voltak a szemeim, úgy gondolta a máj miatt lehet. De semmi bajom. De úgy tudom mindenkinek el kellene mennie vérvételre előtte.

2010. okt. 5. 04:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól tudod. Csak azért kérdeztem, mert akkor még nem akartál fogamzásgátlót íratni (legalábbis a kérdésedből nekem így jött le), ezért nen értettem, hogy miért volt indokolt a vérvétel.

Szerintem simán. Ha volt trombózisos a családban, azt mindképp említsd meg azért, mert akkor még kell vizsgálat.

2010. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!