Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most abbahagyom a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most abbahagyom a fogamzásgátló szedését, amit 3 éven át szedtem, akkor még mennyi ideig biztosít védelmet? Rendesen meg fog jönni ezentúl is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát lehet lesznek problémáid vele :) nemtudom én nem hagytam abba :) de neten nézz utána valahol..
2008. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg már a következő napon sem véd a terhességtől. Mindenképpen védekezzetek másképp. Valószínű, hogy nem fog rendesen megjönni. Nekem több mint fél év kellett mire megind rendeződött a ciklusom.
2008. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszer abbahagyásakor megjött, majd 6 hét múlva, aztán 28 napra, ugyanolyan pontosan, mint mikor szedtem a gyógyszert. Bár én csak kb. 4,5 hónapra hagytam abba (sajnos orvosi javallatra újra szednem kell).


Védettség: Elvileg az utolsó levél utolsó szeme után nem véd. De az első hónapban többnyire még jóval kevesebb az esélye a teherbeesésnek.

2008. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elvileg ha szedted,az utolsó levél utánai 7 nap, a szünet hetében még védett vagy mint máskor is, de aztán a 8.naptól nem.Ezt csak azért gondolom mert elvileg eddig is védett voltál a szünet alatt, de nem vagyok nődoki.Viszont ha nem szeded a szünet után!Akkor onnantól nem vayg védett!!!
2008. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helyesbítek az utolsó válaszoló vagyok. A szünetben is véd az azzal azért számolni kell hogy 7 napig élnek a spermák, vagyis élhetnek benned. vagyis ki kell számolni hogy mikor lehetséges úgy az utolsó együttlét hogy abból baj tényleg ne legyen!
2009. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!