Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kihagyok 1szemet hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihagyok 1szemet hónap végén abból lehet gáz?

Figyelt kérdés

Olvastam csomó oldalon, de mindenhol mást írnak, hogy lehet hogy csak előbb jön meg, mert ez lenne az első eset fontos sportverseny miatt kellene h hamarabb elmúljon de ha nagyobb lehet a baj inkább megyek úgy h megvan.Csak hát hosszú őt buszozás meg minden nem hinném h majd miattam állunk meg csomószor főleg h páran vagyunk lányok :)

Na szóval a lényeg, hoyg attól még ugyanúgy védett maradok mensi után vagy akkor mivan? nemértem irjon aki tudja lécci


2010. okt. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hààt én nekem mindig szerdàn jön meg.. és ez akkor is így volt mikor kihagytam az utsó szemet :S.. szóval nem tudom
2010. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hááát azon van a hangsúly főként, hogy lehet e belőle probléma?
2010. okt. 4. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkora "gondot" okoz, mint bármelyik másik szem kihagyása. Ha nagyon nem akarod, hogy akkor jöjjön meg, mikor kéne, akkor inkább szedd tovább a következő levelet, és akkor csak azután jön meg legközelebb.
2010. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de most akkor végig kell szednem a következőt? ezt(21)+21következő és utána 7nap szünet?
2010. okt. 4. 18:57
 5/6 A kérdező kommentje:

utolso együttlétkor még nemvolt hiba akkor most ezt tegyem?


3.héten:Abba kell hagyni a tablettaszedést a jelenlegi csomagból és 7 napos szünetet kell tartani. A szedési szünet idejébe bele kell számítani azokat a napokat, amikor tablettát hagyott ki. A szünet után a szedés folytatható a következő csomaggal.

2010. okt. 4. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan elhagyhatod az utolsó 1 vagy 2 tablettát, nem leszel terhes, nem kell kieg.védekezés és előbb fog megjönni. 7 nap szünet, köv. levél. Minden tájékoztató írja.
2010. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!