Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátló tabletta szedése közben elkezdtem vérezni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Novynette fog gátlót szedek, már több mint 1 éve. Egyszer volt már ilyen mikor össze vissza szedtem. De most rendesen, minden nap. A 13. tabinál járok és elkezdtem pöttyözni, még nem folyik, és már kezdem érezni a hasamon is. A tabletta 2010.11.havi lejáratú. Lehet ezért?
2010. okt. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia:)Én amikor ugyanezt a bogyót szedtem minden hónapban a 11.napon elkezdtem pecsételni...ez ment kb 3hónapig,mert először nem tudtam mitől lehet...aztán már elmentem dokihoz,és mondtam neki ezt,és írt ki egy másik gyógyszert,mert ez gyenge volt a szervezetemnek,tehát egy kicsit nagyobb hormontartalmú bogyót kaptam:)Azóta is azt szedem
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezt más majdnem másfél éve szedem és ez az 1. hasonló. Szóval nem értem.
2010. okt. 3. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb:9hónap után jött ez az egész,és 3hónapig vártam,mert nem tudtam mitől van...
2010. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még kipróbálom a frissebb 2011. 6. havi tablettával is....aztán kiderül.
2010. okt. 3. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A szavatossági idejének ehhez nem sok köze. Egyszerűen megszokta a szervezeted, és vszínűleg már gyenge a számodra. Menj vissza az orvosodhoz.
2010. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha szüneteltetném a szedését, és utána ugyan ezt szedném? Illetve mennyit kéne legalább szüneteltetni? fél évet? vagy többet?
2010. okt. 3. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem orvostól kérdezed meg? Egyszerűen nem értem az embereket. Itt mégis csak totál anonim, ismeretlen emberek vannak. Ráadásul gyógyszerről, az egészségedről van szó! Keresd fel szépen az orvosod és kérdezd meg.
2010. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!