Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mijen gumi-ovszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijen gumi-ovszert vegyek?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam a feeltex nevu ovszert de tulsagosan nagy...osszegyurodik a peniszemen es nem feszul ra.

Mennyire szamit a meret es hogyan lehet meret szerint ovszert vasarolni? Ti mijen ovszert ajanlotok 16 cm-s peniszre? markanevet kernek es fajtat.

Koszonom elore is valaszaitokat


2008. dec. 26. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
durex
2008. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a durexet javasolnám, azzal még sosem volt problémám. [link]

A honlapján meg is tudod nézni melyik a legjobb, így a boltban már csak le kell kapni a polcról. :) Viszont van egy olyan fajta, ami bizsergető érzést vált ki, na nálam az nem jött be (csaj vagyok)... Azt mondják ez mindenkire más hatással van, valaki tényleg beindul tőle, valakit csíp, tehát ha valamilyen extrákkal ellátott gumit szeretnél, azt javaslom inkább csak egy jól működő párkapcsolatban vesd be kísérletezésként. :)

2008. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Amíg így írod, hogy "mijen", addig inkább ne vegyél óvszert!!!!
2008. dec. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor "milyen"...igy tetszik? nem azert irtam hogy megkommentald a helyesirasom....nekem igy rovidebbnek tunt leirni. Ha hasznos valaszt nem tudsz irni akkor hallgass
2008. dec. 27. 10:57
 5/5 anonim válasza:
ez jó xD mijen az Milyen te okos. Durex
2009. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!