Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye aktus nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye aktus nélkül, hogy teherbe esik valaki?

Figyelt kérdés

Volt aktus barátnőmmel, de védekeztünk gumival ami nem szakadt ki. Ha minden igaz 2 hete késik neki, de nagyon stresszelünk, hogy mizu. Holnap csinál tesztet és kiderül de nagyon nem hagy nyugodni az egész, nem tudom mit várjak holnap. Nagyon stresszelünk mindketten, ebből is gondolom, hogy azért késik még tovább. De mennyire egyszerű úgy teherbe esni, hogy nincs aktus, max hozzá ér valahogy vagy nem is tudom hogyan magyarázzam. Mennyi esély van arra, hogy a hüvelybe olyan kerül aminek nem kéne, anélkül, hogy a pénisz behatoljon?


Komoly válaszokat kérlek, megöl a stressz mindkettőnket, mennyire kell féljünk?



2022. dec. 26. 19:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Illetve azt kihagytam, hogy olvastam több helyen miszerint az első aktusnál van, hogy felborul a hormonrendszer emiatt késhet többet. Márpedig ez az első alkalma volt szóval esetleg ez is lehet?


Nagyon stresszelek, tekintve hogy önálló kereset nélküli középiskolás vagyok, ő pedig első éves egyetemen.

2022. dec. 26. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért késik neki, mert stresszel.
2022. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tényleg ez a helyzet de mindenesetre ez nyugtató.
2022. dec. 26. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés: "...aktus nélkül..."


Magyarárat: "...volt aktus..."


Gratulálok, ügyes vagy!

2022. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert engem az érdekel, hogy anélkül lehetséges-e, annak ellenére, hogy a jelenlegi ominózus szituációban történt. Mellesleg mint említettem védekeztünk, azzal nem volt baj, ezért is érdekel. Szintúgy gratulálok, remélem boldog vagy az életben és nem csak utálkozol:)
2022. dec. 26. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aktus nélkül nagyon kicsi az esély.

Nem bizonyított, hogy az első után felborulna a hormonrendszer.

Szerintem is inkább a stressztől késhet.

2022. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Néz, Mária is teherbe esett, szóval lehet, hogy most fog bekövetkezni Jézus második eljövetele, légy büszke rá!
2022. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen hogy teherbe essen.

Ne izguljatok es igen az első aktus felboríthatja

2022. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
#7 meg hülye József elhitte
2022. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aktus nélkül kizárt a terhesség. Ha gumival védekeztetek, akkor aktus esetén is tipikusan 1-2% évente (tehát NEM minden szeretkezésnél ennyi!)

Túlparázzátok és a stressz miatt késik. Az első alkalmak ilyenek, aztán majd te is rájössz, hogy ilyen könnyen azért nem esik teherbe az ember lánya...

2022. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!