Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami gond van a gyógyszeremm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van a gyógyszeremmel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Novynettet szedek kb. fél éve és az utóbbi pár hónapban a levél végénél már barnás vérzésem,van erősen görcsölök,sokáig tart a menstruációm,hisztis vagyok és sokat fáj a fejem.
2010. szept. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj az orvosodnak és lassan, fokozatosan szokj le erről a szemétről.
2010. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A hormontartalom nem megfelelo a te szamodra. Menj el egy jo orvoshoz es mondd el neki a panaszt. Talan egy masfajta fogamzasgatlo jobb lenne neked.
2010. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szedtem már másikat is amitől 3 hónap alatt híztam 20 kilót:S
2010. szept. 29. 16:13
 4/6 anonim válasza:
Jahh, velem is ugyanez volt. Sajnos nincs tokeletes megoldas. Illetve nekunk van, mert a ferjem fogja elkottettni magat, igy mar nem lesz gond a hormonalis fogamzasgatlas. Ami nekem legjobban bevalt, az a Nuvaring volt, de mindenkinek mas jo ugye.
2010. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és ha elmegyek orvoshoz akkor egy vérvétel elég?

nem akarom,hogy megvizsgáljon

2010. szept. 29. 17:05
 6/6 anonim válasza:
Nem akarod h megvizsgaljon, hat persze hogy nem, a fene se szereti azt. Hidd el senki sem azert megy oda mert tetszik neki a dolog. Ez egy dolog ami hozzatartozik a nok eletehez es kesz. Ne vedd olyan tragikusan a dolgot. Amugy lehet hogy vervetel is elg, nem tudom, nem vok orvos.
2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!