Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hihetem el a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetem el a fog. Gátló tabletta betegtájékoztatóját?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy mindig este 9kor veszem be a tablettát (Belara) és az van a betegtájékoztatón, hogy ha elfejeltem 12 óráig pótolhatom. Reggel 8kor potóltam is, tehát 11 óra múlva. Most ebből tényleg nem lehet probléma?


Kérlek normális válaszokat írj. Ez nekem fontos, mert nem akarok babát, csak elfelejtettem bevenni:( Ez az 1. alkalom az 1 év alatt, :(


Köszi L/20


2010. szept. 29. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hidd el, nem viccbol van odairva :)
2010. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hidd el egy szavát se! Az a Sátán műve!
2010. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem mered elhinni, akkor használjatok egy hétig kiegészítő védekezést. Ha annyira em akarsz babát kibírod. De amúgy vszínűleg nem hülyeségből írják bele.
2010. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg semmi probléma, de jobb biztosra menni.


Ha egy hétig nem is, de 3-5 napi inkább kiegészítő. Akár óvszert, vagy amit ajánlanak. Semmi kép nem éri meg ennyit bekockáztatni. megéri megvenni azt a 10 óvszert, mint abortuszra elmenni két napra.


Szia!

2010. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!