Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami baj lehet a gyógyszerrel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet a gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

9 évig szedtem egy bizonyos fogamzásgátlót, ami bejőtt. Gyereket akartunk, abbahagytam, egyből terhes is lettem. Utana nem kezdtem ujra, lett még 1 gyerek (tervezetten). Így 4 év kimaradt.

Abbahagytam a kicsi szoptatását, így ujra elkezdtem szedni.

Elmentem a dokihoz, elmondtam gyógyszert szeretnék iratni. Semmit nem vizsgált, sehova nem küldött, csak felírta azt, amit anno szedtem. 4.levél végénél járok, eddig úgy éreztem bevált. Viszont az utolsó 2 levélnél elbizonytalanodtam


A "félidőben" kb tapasztaltam a hatalmas libidót, tojásfehérje szerű nyákot. Illetve így az utolsó gyógyszeres héten (vasárnapiv szedem, szerda fele jön meg elvileg) a mindjárt megjön görcsöket.


Több gyereket semmi szín alatt nem szeretnénk. De most rettegek, hogy tényleg véd-e a gyógyszer?


Kértem időpontot nőgyógyászhoz, de csak november végére kaptam.


2022. okt. 19. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Változott a hormonrendszered (szimplán a korral is képes), valószínűleg új készítményre lesz szükséged. Védeni véd, de mellékhatások jelentkeztek a mostaninál. Nem ártana a dokinak másikat felírnia, vagy egy labort kérnie előtte.
2022. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!