Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a mensim, mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a mensim, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Párommal védekezünk, nekem általàban mindig napra pontos,l a mensim, ha esetleg nem akkor is előbb jön meg 1-2 nappal. Most 2 napja késik, kicsit megvagyok ijedve mitől. Tavasszal voltam általànos nőgyógyászati vizsgálaton, ott minden rendben volt. Csináltam terhességi tesztet, de negatív bár nem tudom mikortól mutatná ki ha mégis..

Volt mát vkivel hasonló?

Elmegyek majd orvoshoz csak a tapasztalatok érdekelnek.


2022. okt. 19. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Történt bármi változás az időjáráson kívül?
2022. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzàtenném, hogy mensi előtti szokásos tüneteim is megvoltak, kisfejfájás, mellfeszülés fáradékonysàg.
2022. okt. 19. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi változás nem történt
2022. okt. 19. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal hosszabb késés is belefér, nem vagyunk gépek. Ha rendesen védekeztetek 99%,hogy nem vagy terhes.
2022. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ember nem egy robot, hogy percre, napra pontos legyen a ciklusa, +/- pár nap teljesen természetes, kismillió dolog okozhatja.

Ha rendesen védekeztetek (tabi, óvszer stb.) akkor NEM vagy terhes. Ha megszakítással, naptár módszerrel hazardíroztok akkor meg bármikor becsúszhat a baba. Ennek fényében értékeld a dolgot.

2022. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!