Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevált a spirál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált a spirál?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik típus és magán dokinál voltál vagy állami? Ha nem akkor miért nem? Helyette mit használtatok?


Az a helyzet, hogy nekem az epilepsziás gyógyszerem miatt nem jöhet szóba tablettás fogamzásgátló,óvszert meg nehezen viselem, mert fáj.

Régen még ilyen mini spirált feltetettem, de attól begyulladtam, azóta is kezeltetem a csípőm gyulladását. Valószínűleg csak rossz dokit kaptam,de érdekel másnak is rossz volt a tapasztalata?

Van esetleg valaki aki szintén epilepsziás és ezzel szenved?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. okt. 18. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Valószínűleg magát a spirált nem bírod azért gyulladtál.


Nekem hormonos volt, és soha a büdös életben nem lesz még egyszer.


Nem tudta a szervezetem elfogadni. 9 hónapig volt fent, mert annyira hülye és makacs voltam. 7 hónapot végig véreztem, vérezgettem, pecsételtem. Folyamatosan gyulladásban voltam. Mikor majdnem 40 fokos lázzal alig bírtam kimászni az ágyból akkor levetettem.

2022. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Levosert hormonális spirálom volt 3 évig, nekem nagyon bevált, nagyon szerettem azt a kényelmet amit nekem adott.

Magándoki rakta fel, majd ő is vette le, csak azért mert babát szerettünk volna.

Szülés után amint lehet biztosan újra rakatok fel.


Epilepsziával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

2022. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ha gyulladtál tőle akkor hagyd.


A Mamám anno a fürdőkádból szedte ki, mert leesett magától.


Anyám gyulladt tőle.


Nagynéném pedig spirál mellett lett terhes.


A mi csaladunkban nem vállt be.

2022. okt. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mirena hormonális spirálom van. Majdnem három évig volt fenn az elsô, az elsô szülésem után. Most a második szülés után is ilyet tetettem fel, ez is közel három éve van fenn. Hamarosan esedékes a cseréje.

Nekem semmi gondom nincs vele.

2022. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!