Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pepino tesztrol mi a velemenye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepino tesztrol mi a velemenyetek? (10)

Figyelt kérdés

Leirom roviden. Megjott 2 hete a mensim nagyon nagy fajdalmakkal azt hittem meghalok. Viszont nem olyan volt mint szokott eros de masabb es a szaga is masabb volt. Majd eszre vettem hogy a mellfajdalmam elmult de a cicim telt maradt. Ma lett volna az ovum napja.. volt nemi nyalkasabb folyas de kozel sem a megszokott ezen felul a szokasos hasi fajdalmam sem jelentkezett csak egyszer tegnap feszult a hasam pisiles utan.


Vegul is gondoltam csinalok egy terhessegi tesztet.


Tobbszor hasznaltam a fent emlitett pepino tesztet es nem volt all pozitiv se szellemcsikos.


Es itt jon a kerdes hogy volt e mar nektek hogy felidobe ovu idejen az lh szint miatt halvany pozi lett a hcg teszt?


Mert nekem ma idon belul egybol kijott bar halvanyan de ott van es nagyon meglepodtem.


2022. okt. 17. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a reagens helyét látod. Ha pozitív lenne, akkor terhes lennél, de akkor már leugrana a csík a tesztről. HCG teszt HCG-re reagál, ami terhességben emelkedett, vagy extrém ritkán betegség okozza.
2022. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem a reagens helyet latom hiszen az egy feher csikocska ahol eppen a masodik csik lenne. De ez nem feher. Igen ha idealisan 1 honapja estem volna tejerbe akkor leugrana de mivan ha veletlen nem akkor volt ovum? Ezert is kerdeztem a tanacsokat.


Nem kioktatni szerettelek volna de nem ez az elso teszt a kezembe es tenyleg tudom milyen az a reagens helye. Itt az volt a kerdes jart e valaki meg igy hogy halvany pozi lett hiszen ez a teszt egyszer sem produkalt nekem.meg ilyet.

2022. okt. 17. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Van képed?

Ide fel tudod tölteni, linkelni.

[link]

2022. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2022. okt. 18. 10:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Alig alig eszreveheto fenykepen de valami azert latszik.
2022. okt. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!