Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, nálatok mitől függ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mitől függ, hogy engeditek-e?

Figyelt kérdés
Ha szedtek fogamzásgátlót és új kapcsolatotok lesz, akkor alap az óvszer első szexnél vagy nem?
2022. szept. 27. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alap.
2022. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én várok egy picit még, kivéve, ha nagyonnagyon megbízom az emberben, akivel kapcsolatom lett. Tudnom kell, hogy miféle ember. Komoly kapcsolaton kívül soha nem engedném gumi nélkül, tabi ide vagy oda..
2022. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok: tehát alap az óvszer igen, bocsi a félreérthetőségért
2022. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, alap a gumi fogamzásgátló mellett is új kapcsolatban az elején, amíg minél jobban megismerjük egymást.
2022. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bizalomtól kialakulásától függ de azt meg nem időben mérik. Az első pár alkalom mindenképpen gumi utána elválik.
2022. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Normális nőnél alap a gumi amíg meg nem ismeri a másikat. Nekem is volt olyan nőm, aki tabit szedett amikor megismertem, mégis csak közel egy év után szexeltünk gumi nélkül.
2022. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy óvszer! Én elhiszem, hogy minden férfi anélkül szeretné, de én meg nem kívánom a nemibetegséget. Fogamzásgátlót szedek évek óta, de a kapcsolataimban is csak egy jó idő után csináltuk óvszer nélkül, még az orált is. Előbb kell a bizalom, hogy magamba engedjem akárhogy is óvszer nélkül, ezt minden érett ember így gondolja.
2022. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2022. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!