Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mitol lehet akkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitol lehet akkor?

Figyelt kérdés
Kb 2eve szedek fogamzasgatlot es a multhonapba volt hoy 1x elfelejtettem be venni es potolni se tudtam mar mer keso volt. Most lett munkahelyem es 10utan vegzek es en 9kor szoktam be szedni a tabit igy mostanaba 1 oraval kesobb szedem lehet azert nem jott meg a megvonasos ja es hozza teszem le ment 10kg 1honap alatt es eleg sok stressz ert…
2022. szept. 22. 20:48
 1/4 Csicuki ***** válasza:
100%
A stressz is befolyásolhatja de ha ennyire parázol dokihoz elmehetsz
2022. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mikor meg kellett volna jonnie csak 1-2 csepp barna valami volt
2022. szept. 22. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi 1 kimaradt szemtől nem lesz bajod, sem attól hogy +/- 1 órás időintervallumban veszed be.

A stressztől van. Ha olyan szintű stressz ér amitől 10 kg-t fogysz egy hónap alatt az már elég kemény szervi igénybevétel. Az csoda hogy egyáltalán még van ciklusod. Pszichomókusra gondoltál már? A te problémád nem nőgyógyászati jellegű.

2022. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyem olyan ahol lóti-futi van azért fogytam de biztosan segített benne a stressz is.
2022. szept. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!