Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az önmegtartóztatáson kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önmegtartóztatáson kívül mi a legmegfelelőbb fogamzásgátló módszer annak, akinek nincs pénze rendszeresen óvszert venni, hormonális fogamzásgátló pedig eü okok miatt nem jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Li.l ben 900 ft a 12db os, és nekünk eddig nem szakadt el egy sem!
2022. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, elméleti a kérdés. Nemrég böngésztem a Gyermekvállalás kategóriát, ahol elég durva, a témához kapcsolódó történeteket olvastam, illetve facebookon nemrég felbukkant a Tündérpakk alapítvány reklámja, ahol egy édesanya 4. babájának vásárolnak be jószívű adakozók, mert az anyuka nem teheti meg.

Unalmamban írtam ki a kérdést, hátha egyszer ráakad valaki, akinek szüksége van erre a segítségre.

2022. szept. 18. 22:46
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Termékenységtudat.

Jöhettek azzal, hogy nem biztos, de én 7 éve védekezek így. Amikor meg gyereket akartunk tavaly, második hónapban összejött, tehát az sem lehet mondani, hogy azért, mert direktben sem esnék teherbe.

Olvass utána!

2022. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

#12: Persze, unalmadban. Azért oltottál le a #4-ben.


Én is voltam huszonéves. Volt olyan időszakom, mikor naponta volt szex. Mégsem nyavajogtam soha a gumi miatt. Mevettem két 12 darabos csomagot, az többnyire elég volt egy hónapra.

Komolyan saját márkás óvszerből a 12 darabost már 1500 forint körül megkapod, havi szinten 3-4 ezer forint. Bocs, de ennyit csóró egyetemistaként is könnyen kifizet az ember!

2022. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
A 14-esnek tökéletesen igaza van. Egyértelmű, hogy neked kell segítség, de nincs ingyenes fogamzásgátlási módszer. (Pl. a megszakítás elég bizonytalan.) Többen írták már, 1000-1500 Ft között is lehet venni 10 db-os gumit, átlagos párnak elég havi 1 csomag. De ha nekem ennyire nem lenne lóvém, nem biztos, hogy a rendszeres szexen járna az eszem.
2022. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj óvszert nagy kiszerelésben, sokkal olcsóbban.

Akinek annyi saját keresete nincs hogy ezt kifizesse az igen is hagyja a szexet míg fel nem nő.

2022. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!