Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vertek át? Kiváltottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vertek át? Kiváltottam ezt a tabit és itt az áll hogy 5012Ft ,de ők 5892Ft-ért adták ki.

Figyelt kérdés

Ez nagy haszon nekik!azt tudtam hogy eltérések vannak a gyógyszertárak között, de hogy enniyre, jah és megjegyzem hogy ez a legolcsóbb patika a városban!!!!Más is járt már igy?

[link]


2008. dec. 22. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg átvertek, nem tudom, hogy pont ez a tabi mennyi (az enyém is ekörül van), de azt tudom, hogy én bármit vettem még a gyógyszertárban, a hazipatika.com-on mindig olcsóbb ára volt, mint valójában, szerintem nemigen frissítik rendszeresen.
2008. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
csak közlöm h mindenhol más áron adják...a házipatikán az én gyógyimra is egy ezressel kevesebb ár van írva...
2008. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vertek át. Ők ennyiért adják. Ahogyan más termékeknek is van ajánlott fogyasztói áruk, de mégsem annyiért adják sok helyen. Én másfajtát szedek, de én is majdnem dobtam egy hátast, amikor 5800 Ft-ot kértek érte. Legközelebb más patikába mentem, azt gondoltam, hogy olcsóbba, de ott 5900 Ft volt. Ha valakinek van elég mersze végigkérdezheti a patikákat, és a legolcsóbban megveszi. Csak én nem merem ezt megcsinálni.
2008. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem tom most mi van,mert a multkor amit vettem az anniy volt, mint a neten irta, de vhogy csa a fogigátló drágább :(
2008. dec. 22. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig még soha nem vettem azonos áron! Pedig ált. egy patikába járok! Nem vernek át, a neten is fenn van, hogy szabadáras a készítmény, tehát annyiért adják, amennyiért csak tudják!

Sokallod az árát? Erre annyit tudok mondani, hogy az enyémből a 3 havi adag legutóbb 7200 ft-volt! Azt hittem padlót fogok, de hát ez van, szükségem van rá!

2008. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak, van egy csillag az ár mellett! Ez megmagyarázza az eltérést.


"a "NEM TÁMOGATOTT" gyógyszerek körében az árak csak tájékoztató jellegűek, az utolsó, 2007. januárban kibocsátott gyógyszertörzsből származnak. Ezek a készítmények szabadárasak, az árak patikánként eltérőek lehetnek."


Egyébként én is mindig így járok...Tényleg nem mindegy, melyik patikában vásárolsz...

2008. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én multkor is ott váltottam ki akor 5500volt., hát itt 3havonta ugrikaz ár, jobb lenne ha iratnék ki egy csomo receptet és kiváltom akor amikor olcsó :D
2008. dec. 22. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

receptet asszem 1 hónapig válthatsz ki.

Nekem vidéken ugyanez a tabi 5250 asszem

2008. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ezt szedem, a lehető legkülönbözőbb árakon vettem már. Én körbejártam a belvárosi patikákat, a legolcsóbb és legdrágább között 1000 ft eltérés volt. Abban a hónapban 5100-ért vettem, de a következő három havi adagot ugyanott már 5700-ért. Szóval ha van időd, érdeklődj utána, de ne számíts rá, hogy legközelebb is ugyanannyi lesz!
2008. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!