Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót. 1 hétre rá szeretkeztem a barátommal és kilyukadt a gumi. 12 óra múlva vettünk sürgősségi tabletát, de azóta vért pisilek (kicsit). 1 napja. Jól tettem, hogy bevettem a sürgősségi tabletát?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót.. 1 hétre rá szeretkeztem a barátommal és kilyukadt a gumi.. 12óra múlva vettünk sürgősségi tabletát, de azóta vért pisilek(kicsit).. 1napja:)ez nagy gond? vagy csak mellékhatása? vagy nem is kellett volna bevennem? jól tettem?segítsetek!!Nagyon meg vok ijedve.. Köszi..
2008. jan. 3. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jól tetted!!!!!!!Nyugalom!!!:D

az csak mellékhatás

gondolom első sürgősségi tani:D

jól tetted..

2008. jan. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jól tetted, hogy bevetted, emiatt ne aggódj.

Nem tudom,mellékhatás-e a véres vizelet, én még nem hallottam róla...Szerintem azért jól tennéd, ha felkeresnél egy urológust.

Félni nem kell, babás tuti nem leszel, ha meg gond van, azt az urológus kikezeli, csak menj el hozzá!!

2008. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyátalán miért hagytad abba a tabit? Butaság volt!!! Kivéve, ha babát szeretnél, de a kérdésedből nem ez jön le!
2008. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!