Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapja szedem a Yasminelle-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szedem a Yasminelle-t, most van a tabbletta szünet, de rendes vér helyett csak barnázok, ez normális?

Figyelt kérdés
Holnap kéne elkezdenem a második levelet. Az egy hónap alatt nem is szexeltünk, csak az elején volt, hogy odatette, de nem hatolt be, el se ment. Nem hinném, hogy terhesség lenne ennyitől, plusz szedtem már akkor a tabit...vagy vegyek tesztet? Tapasztalatok?
2022. aug. 30. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ne vegyél tesztet, nem szokta még meg a szervezeted, ennyi. Nekem anno a rendes vérzés normálisan jelentkezett, de sokat barnáztam. Ez is rendben van az első 3 hónapban, ahogy a te eseted is.
2022. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló ilyen. Főleg az első 3 hónapban. Szokj hozzá. Csak problémát okoz a legtöbb nőnek. Ritka, hogy valakinek nem volt mellett tünet. Rendszertelen vezgetés, hízás, ingerlékenység, trombózis. Később meddőség, hormonproblémák. Csak az orvosok szeretik ezt, mivel jó bevételi forrás nekik.
2022. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!