Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló-megvonásos vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló-megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is bocsánat tudom, kicsit buta kérdés lesz, de nagyon izgulós vagyok.

4 hónapja szedem a drovelis fogamzásgátlót, eddig mindig már az első placebo tabletta beszedése előtt 3-4 nappal jelentkezett egy kis barnázás/vérzés. Tudom, hogy az első 3 levél alatt ez normális is lehet akár.

Tegnap vettem be a 4. Levél utolsó aktív szemét, ma az első placebot. Most először nem jelentkezett előbb a vérzés aminek végre örülnöm kéne, viszont most meg azon stresszelek hogy mi van ha nem is fog mert terhes vagyok..

Tudom mivel ma vettem be az első placebot, nem valószínű, hogy rögtön ma meg is kezdődik a vérzés. Ugye?

Gondoltam csinálok megnyugtatásképp egy tesztet, ahhoz korán lenne még?



2022. aug. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a 3. placebónál szokott jelentkezni. Ne parázz feleslegesen, amit leírtál, arra utal, hogy kezdi megszokni a szervezeted, és már nem barnázol.
2022. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viszkis_einstein ***** válasza:
0%
ne is tettesd hogy napiszinten baszol
2022. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!