Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Slinda minipill mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slinda minipill mennyire biztonságos 18 évesen?

Figyelt kérdés
2 orvos is ezt ajánlotta, a migrénem miatt nem szedhetem a rendeset. Ha megfelelően szedem, minden nap ugyan akkor, nem kehet gond? Ez álítólag szoptatós nőknek van. Fiatalok vagyunk, nyilván még nem lenne jó ha becsúszna egy baba.

2022. aug. 23. 13:00
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ha orvos ajánlotta, és ki lettél vizsgálva, nyuodtan szedd. Nem csak szoptató nőknek adják, olyanoknak is, akik nem bírják a kombináltat, vagy változókorban is (mint én is). Arra készülj, hogy nem biztos, hogy beválik, mert egy darabig nem nagy mennyiségben, de összevissza vérzést okozhat, 1-2 hétig tartó pecsételést.
2022. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom hogy nem vállt be/nem hatásos?
2022. szept. 21. 17:58
 3/3 anonim válasza:
Ha az előírásnak megfelelően szeded, akkor biztos hatásos, vagyis véd. Azt, hogy esetleg nem válik be, úgy értettem, hogy sokan nem tolerálják az esetleges elhúzódó vérezgetést, vagy hogy egyáltalán nincs vérzésük, és abbahagyják.
2022. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!