Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
3 napja osztalykirandulason lefogtak a felettem kettovel jaro fiuk es oda benyultak

2022. aug. 16. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, pici kéz alakú babákat fogsz szülni 9 hónap múlva…

Szóval nem, ha csak előtte ők nem verték ki, és volt a kezükön ondó, amit nem hiszek. De szólj a szüleidnek, vagy tanárnak, mert ez nem oké amit csináltak. Gondolom nem akartad…

2022. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem került a közelébe sperma, akkor nem. De a szüleidnek szólnék róla a helyedben. Kb. nemi erőszak, amit csináltak.
2022. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az ujjukkal nyúltak be, akkor biztosan nem.

Ha bedugták a péniszt, akkor kis eséllyel lehetsz.

Valakivel érdemes lenne erről az esetről beszélned. Anyukáddal testvéreddel akár. Nem normális, hkgy ilyen megtörténjen

2022. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább attól tartanék, hogy betegek az osztálytársaid. Már kicsi korban megtanítja a legtöbb szülő a ,,bugyi szabályt”. Ez arról szól, hogy a te engedélyed nélkül senki sem nyúlhat oda, amit a bugyid takar. Ezzel a szabállyal nagyon sok későbbi lelki gond megelőzhető. A helyedben mindenképp szólnél olyannak, akiben megbízol: anyukád, nagyobb tesó, osztályfőnök, igazgató, iskolapszichológus vagy egy tanár, akiben megbízol. Teljesen mindegy, hogy melyiküknek szólsz. Ők tudják, hogy ilyen esetben mit kell tenni, mivel sajnos később csak még rosszabb dolgokat fognak a fiúk csinálni, ha most nem figyelnek oda rájuk. Én is átéltem sajnos hasonlót. Emiatt is írtam le ezt neked, mert csak nagyon sokkal később jöttem rá, hogy mit kellett volna tennem. Ha időben lépek, akkor más lánnyal nem tették volna meg valószínűleg ugyanezt.
2022. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!