Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez súlyosnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez súlyosnak számít?

Figyelt kérdés
A fogamzasgatlo leírásában az szerepel, hogy ha a bevétel után 2-3 oraval hanyas vagy hasmenése lesz valakinek, akkor csökkenhet a gyógyszer hatása. Tegnap este a gyógyszer bevétele után közel négy ora múlva hasmenesem volt, de inkabb híg szeklet. Ez jelenthet gondot? Mi számít egyáltalàn súlyosnak?

2022. aug. 9. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem addigra már felszívódik annyi, hogy hasson. Meg amúgy is szerintem nem ürül ki olyan gyorsan a szervezetből, hogy egy nap számítson, ha amúgy rendszeresen szeded. Valószínű egész napos hígfosásra gondolnak, ami számítana.
2022. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon határeset hogy mennyi szívódott fel a hatóanyagból. Egyénfüggő (meg hogy mennyire nehezen emészthetőt ettél) mennyi idő alatt halad át a tápcsatornán a táplálék. Szóval szerintem vedd úgy kb. mintha egy szem kimaradt volna.
2022. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy ez nem szamit súlyosnak. Viszont tegnap nem voltunk együtt párommal. Előtte nap igen.Ez baj lehet? Biztonság kedvéért használjunk kiegészítő védekezést? Ha igen meddig? Amíg el nem kezdem a következő havi tablettát? (Ez volt a 21 napból az utolso)
2022. aug. 9. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyessel értek egyet, semmi gond nem lesz!
2022. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek hasonló problémája lenne, nem történt baj.
2022. aug. 12. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt párszor 3-4 órán belül hasmenésem, nem pótoltam ilyenkor. Akkor pótoltam volna, ha mondjuk „pisilős” fajta és/vagy pár órán belül legalább kétszer jelentkezik. De amúgy az sem mindegy, hol tartasz a szedésben, van olyan hét, amikor szinte esélytelen a terhesség kihagyott szem esetén is.
2022. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én sajnos mindig túl aggódom ezeket a dolgokat, már egy szem fajdalom csillapitot sem merek mindig bevenni, mielőtt utána ne neznek.:D
2022. aug. 12. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Olvastam nem történt baj. De ti voltatok együtt utána védekezés nélkül?
2023. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!