Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor szükséges eseményutáni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szükséges eseményutáni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hál\' Istennek még nem fordult velem elő, de sokat hallani arról h elszakadt az óvszer. Na már most az lenne a kérdésem, hogy ha a párom nem élvezett el, időben észrevesszük a bajt, akkor is célszerű bevenni? Előre is köszi!
2008. dec. 21. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
esemény után
2008. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most úgy van, hogy elszakadt az óvszer, de nem élvezett beléd?? Mert előváladék került beléd, és attól is teherbe lehet esni, persze kevesebb az esélye, meg attól is függ, hogy mikor történt (menstruáció előtt stb..).
2008. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer történt ilyen,hogy elszakadt a gumi és mi is időben észrevettük,nem élvezett belém,de biztos ami biztos alapon elmentem eseményutániért!
2008. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy attól is teherbe lehet esni...Hm akkor inkább veszek mellé még kúpot v krémet, mert jobb mint a 72 órás. Köszi a válaszokat!
2008. dec. 21. 15:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj és igen arra értettem, hogy elszakad, de nem élvezett el.
2008. dec. 21. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha kiszakad, de nem megy el, akkor fölösleges, ezért vannak a spermicides óvszerek. Amúgy én még olyanról nem hallottam, hogy valakibe tényleg nem élveztek bele és úgy lett terhes. Csak ilyen nekem a barátnőmnek azt mondta a barátja, hogy nem élvezett bele, meg már hallottam olyat... kategóriákat. Szóval ennyiért nem éri meg fölborítani a hormonháztartásod. Én már 5 éve csinálom úgy, hogy kiveszem és nem vagyok apuci, pedig mindkettőnkkel minden rendben van.
2008. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, a spermicides! EZ nem is volt az eszemben.
2008. dec. 21. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szedsz inkább tabit, ha gyakran élsz nemi életet és egy párod van, akkor a biztonságosabb, meg hosszu távon olcsobb is, mint a gumi.
2008. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fogok, persze. De csak a következő mensimnél fogom elkezdeni. Addig meg sajnos csak keveset tudunk találkozni, és azért akartam vmi tutibiztos megoldást találni ;)

köszi

2008. dec. 22. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van a spermicides jó.

Ha meg ne adj Isten a párod azzal próbálkozna, mint az előttem párral író ifjú, nehogy hagyd magad!!!

A kedves Úri embernek meg ajánlanám olvasson körbe itt a fórumban, hogy hányan és hányan lettek így terhesek és most itt kérik a segítséget. Vannak , akik leírják 7 év után vannak akik elsőre és olyanok is, akik egy két év után.

Ne felejtsd el, ahhoz, hogy terhes lágy, csak 1DB spermium kell. az előváladékban "csak" több tízezer van...

2008. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!