Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem viszont abbahagytam, mert kiderült, hogy nem is szabadna szednem. Az szedés abbahagyása után két hétre együtt voltunk párommal, óvszert használtunk, ami hálistennek nem szakadt ki egyszer se, viszont az egyik alkalommal rosszul, kifordítva helyezte fel a párom és már volt egy minimális előváladék.

Teljesen rá vagyok görcsölve hogy ennyitől lehetek-e terhes, nyilván a gyógyszert is azért szedtem mert még nem szeretnénk babát.



2022. aug. 6. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"hálistennek nem szakadt ki egyszer se" ennyire nem kéne ráparáznod, nagyon ritka, hogy elszakadjon. Megfelelő nedvesség esetén gyakorlatilag kizárt.


A gumi felületét sperma-ölő szerrel vonják be. A hozzáért előváladékban esetleg leőforduló sperma túlélési esélye minimális. Terhesség esélye így csak matematikai

2022. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kifordítva de volt rajta előváladék? Wtf. Ha rosszul teszitek fel vagy már van rajta spermium dobjátok ki és nyissatok fel egy újat. Olcsóbb mint a gyerek vagy az abortusz
2022. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!