Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormon nélküli fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormon nélküli fogamzásgátlás hosszú távra?

Figyelt kérdés
Trombózisom volt, nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót. Az óvszert nem részesítjük előnyben. Kúpozni gélezni nem szeretnék... hallottatok egyéb lehetőségről?
2008. dec. 20. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de le lennék hurrogva, mint állat. Nem baj, azért leírom, a srác mielőtt elmegy, kiveszi. Nekem az elmúlt 5 évben nem lett gyerekem. Gondolom hiába mesélnék a minimális, termékenyítéshez szükséges spermaszámról. Itt mindenki szakértő a témában és szerintük nekik van igaza. :)
2008. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
nem nekik van igaza, hanem mindenki arra tud építkezni, amit tapasztalt vagy amit hallott ismerős körben... én hallottam olyat is h egymásnak dörgölődzéstől is valaki teherbe esett- mi is sokat dörgöljük egymást, de nekem eddig semmi, ám azt nem merem megkockáztatni hogy kiveszi mielőtt elmegy, inkább a gumi, hormont egyellőre tuti nem akarok szedni... persze már itt a fórumon is írták hogy átszakadt a gumi meg teherbe estek tőle... szóval mindenki csak a tapasztalataiból ír :)
2008. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor én leszek az első lehurrogó. Nem egy, nem kettő olyannal találkoztam, aki meg így lett terhes. Vagy ha ez nem elég, akkor a pearl-indexét is meg lehet tekinteni. Én személy szerint nagyon nem ajánlom.

Magára a kérdésre viszont nem tudom mi a megoldás, engemet is érdekel.

2008. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
egyik bnőm így esett teherbe és a múlt héten vetette el a gyereket...
2008. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
errol mindenkeppen nogyogyasszal kell konzultalnod, mert pontosan en sem tudom, csak annyit hogy van a spiral, viszont ha meg nem volt gyereked, akkor nem tudom, ezt lehet e. Vannak implantatumos es injekcios megoldasok, de szerintem ezekben is vannak hormonok. A doki elmondja az osszed opciot. Sok sikert.
2008. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Elsőnek: lehet, hogy nem is lehet gyereked, erre még nem gondoltál? 5 évig nem estél teherbe megszakítással, gondolkozz már!!! A minimális spermaszámról annyit, hogy elég 1 db spermium, hogy megtermékenyítsen egy petesejtet! Biosz!

Kérdezőnek: spirál, pesszárium maradt talán, ami még szóba jöhet, vagy ez az új fajta hüvelygyűrű

2008. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Valóban, én nem eshetek teherbe, mert férfi vagyok. :)

Ja és biosz: egy spermium akkor elég a megtermékenyítésre, ha azt közvetlenül a petesejtbe juttatják, de akkor is elég kicsi az esély, hogy megmaradjon (mesterséges megtermékenyítés).

És kötve hiszem, hogy úgy esett teherbe, hogy valóban kivette, szerintem már volt pár spricc előtte. Ez tényleg önfegyelmet és gyakorlatot igényel.


[link]


Tessék, itt elég jól leírják. Az előnedv nem elég neki. Abban nincsenek millió számra spermiumok.

2008. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igaz a fele nem ide tartozik...

Az orvosom is a spirált ajánlja, de fenntartásokkal kezelem. Van talpasztalata valakinek?

2008. dec. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!