Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évesen jött össze először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jött össze először nem kívánt terhességed?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Jó, azért 100%-os védelem továbbra sem létezik, még az elkötés is “csak” 99,9%.

Én pl ritka peches voltam, óvszerrel védekeztünk, egyetlen egyszer szakadt ki, kb 10 órára tudtam bevenni az eseményutánit és mégis pozitív lett a teszt… Egészen addig azt hittem ilyen max a filmekben van, de nem. Hát nekem ez volt sajnos az első és nagyon remélem, hogy az utolsó (nem kívánt) terhességem.

2022. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
11. Ha mindketten kivettétek volna a részeteket a védekezésből, nem lett volna gond. Felelőtlenek voltatok.
2022. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

12 Te miről beszélsz?! Nem, egyáltalán nem voltunk felelőtlenek, rendesen védekeztünk, nem tehetünk róla, hogy 6 év gumi használat után egyetlen egyszer kiszakadt az egyik. Én bevettem a lórúgásnyi hormont tartalmazó eseményutánit, mindent megtettünk, amit megtehettünk!

Nem fogok fölöslegesen még magamba tömni fogamzásgátlót is meg egyéb hormont tartalmazó szart, ha egyszer gumival védekezünk, ne vicceljünk már. Jó hogy nem kell 8 féleképpen védekezni, hogy az ember azt mondhassa felelősségteljes..🤦🏻‍♀️

2022. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
14 eves koromba
2022. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!