Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késleltethetem a menstruációma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késleltethetem a menstruációmat így?

Figyelt kérdés
A jövő hónapban pont akkor kell beteg legyek, amikorra a nyaralás ki van tűzve. Olvastam, hogy ha tovább szedem a fogamzásgátlót, akkor azzal tudom tolni még pár napot. A kérdésem az lenne, hogy ha eddig még sohasem szedtem fogamzásgátlót, és most ebben a hónapban elkezdem szedni a menszeszem első napján, akkor is megvalósulhat az eltolódás a következő hónapban, ha tovább szedem?

2022. júl. 5. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ez nem cukorka
2022. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én már toltam el így. Nem lett gáz, de nyilván ne sűrűn alkalmazd. Annyi, hogy rögtön, ahogy elfogy az első levél, szeded is be rá a második levelet, szóval nem szünetelsz, így nem fog megjönni.
2022. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tömény citromos víz vagy a napi 2 citrom + C-vitamin segített, több mint egy hetet késett (kb. 9-10 napot) Lehet nem ez volt a legjobb megoldás és a 1-2 fogam érzékeny lett a citrom miatt de kibírható.
2022. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es: fogják a kezed?

Szerinted a citromba milyen hatóanyag van, ami képes befolyásolni a hormonháztartást?

2022. júl. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!