Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Drovelis fogamzásgátló hatását...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drovelis fogamzásgátló hatását befolyásolhatja az aspirin?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg a menstruációm és bevettem az első szemet a Drovelis fogamzásgatlóból. Mivel nagyon görcsölt a hasam ezért be kellett vennem 2 szem aspirin ultra-t. Gyengítheti ez a fogamzásgátló hatását?

Valamint igaz az hogy a Drovelis már az első szem után hat ha azt az első napon veszem be? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2022. jún. 21. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szedem. Nem gyengíti az aspirin, a fogamzásgátlókat csak bizonyos antibiotikumok gyengítik, de azok közül sem mind.

Valóban az van ráírva, hogy véd az első szemtől, úgyhogy valószínűleg így is van, viszont én az első héten óvszerrel védekeztem mellette a barátommal, mert az előző fogamzásgátlómra meg ez volt írva.. De ez csak elővigyázatosság volt.

2022. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mégegy kérdésem lenne a Drovelisszel kapcsolatban. Neked pattanásos lett tőle az arcod? Sokan panaszkodnak rá és a tajekoztatóban is szerepel az akné mint mellékhatás.
2022. jún. 23. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most láttam, hogy írtál. Nem, nekem abszolút semmi, viszont egyébként sem volt pattanásom szinte soha.
2022. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!